25 Ekim 2014, Cumartesi 02:05:39 İyi Geceler !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

Allahü teâlânın selâmı onun üzerine olsun mânâsına daha çok peygamberler ve dört büyük melek için kullanılan duâ ve tâzim (saygı) ifâdesi.
Bu sayfa üzerinde aleyhisselam kelime anlamı gösterilmektedir. aleyhisselam nedir ? aleyhisselam ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. aleyhisselam kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar : aleyhisselam anlamı -

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : telden (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
HALÎS BİLABİL lif TELAŞİ Kuzey Afrika'da tahıl tarımı yapılabilen bölgelere verilen ad Madeni ip Ufak dağ ince ve uzun metal şerit Tepe, yüksek, bayır Esnek ve ince uzun metal şerit Bazı organizmaların demet durumundaki oluşumunu meydana getiren ipçiklerin her biri, lif. İnsan saçını oluşturan ipçik:"İki açık sarı tel terli alnımızın üstüne yapışmıştı." S. F. Abasıyanık Bu nesneden yapılmış veya bu biçimde olan Tencere, çaydanlık vb.ni ovarak temizlemek için kullanılan nesne Telgraf Bazı organizmaların demet durumundaki oluşumunu meydana getiren ipçiklerin her biri, lif Telgraf kelimesinin kısaltması İnsan saçını oluşturan ipçik Türlü metallerden yapılmış, kopmaya karşı bir direnç gösteren ince uzun nesne

 
Sayfa başına dön