31 Ekim 2014, Cuma 21:00:26 İyi Geceler !

Reklamlar

Aradığınız kelimeyi giriniz :
Kelimeler ve anlamları
Aranan Kelime Bulunamadı !!!

Üzgünüz ! Veri tabanımızda yaptığımız aramada malesef " belirti işaret iz nişan " kelimesini bulamadık. Aradığınız kelimeyi kayıt ettik en kısa zamanda bu kelime ile ilgili bilgileri veri tabanımıza ekleyeceğiz. Teşekkürler..
Bu sayfa üzerinde belirti işaret iz nişan kelime anlamı gösterilmektedir. belirti işaret iz nişan nedir ? belirti işaret iz nişan ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. belirti işaret iz nişan kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : biçimleri (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
format şekil ünite model Dış görünüş, şekil Yakışık alan şekil, uygun şekil Tarz Biçme işi Bilgisayarda disketi kullanılabilir duruma getirme veya disketi zararlı ögelerden temizleme Herhangi bir şeyin benzeri Yakışık alan şekil, uygun şekil:"Söylediklerimden çok, söyleyiş biçimi etkili oluyor kalabalığın üstünde." A. İlhan Sanat ve edebiyat eserlerinde dış görünüş, form Tarz:"İngiliz biçimi ceketler, sıcak iklimler için yapılmış kısa pantolonlar." F. R. Atay Yazı ve simgelerin bilgisayarda kullanılmaya elverişli düzeni, format Manzumelerin kuruluş ve uyak düzenlerine göre olan dış görünüşü, şekil Dış görünüş, şekil:"İtalya elçiliği bugüne değin ilk biçimini korumuştur." S. Birsel

 
Sayfa başına dön