18 Aralık 2014, Perşembe 15:20:03 İyi Günler !

Reklamlar

Aradığınız kelimeyi giriniz :
Kelimeler ve anlamları
Aranan Kelime Bulunamadı !!!

Üzgünüz ! Veri tabanımızda yaptığımız aramada malesef " belirti işaret iz nişan " kelimesini bulamadık. Aradığınız kelimeyi kayıt ettik en kısa zamanda bu kelime ile ilgili bilgileri veri tabanımıza ekleyeceğiz. Teşekkürler..
Bu sayfa üzerinde belirti işaret iz nişan kelime anlamı gösterilmektedir. belirti işaret iz nişan nedir ? belirti işaret iz nişan ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. belirti işaret iz nişan kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : balkon (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
hayat sala Tiyatro, sinema vb. büyük salonlarda asma kat Bir yapının genellikle dışarıya doğru çıkmış, çevresi duvar veya parmaklıkla çevrili bölümü Tiyatro ve sinema gibi büyük salonlarda asma kat Bir yapının genellikle üst katlarında dışarıya doğru çıkmış, çevresi duvar veya parmaklıkla çevrili bölümü Bir yapının genellikle üst katlarında dışarıya doğru çıkmış, çevresi duvar veya parmaklıkla çevrili bölümü:"Geçen gün bahçeye balkondan atlamak suretiyle inmiş." M. Ş. Esendal

 
Sayfa başına dön