21 Aralık 2014, Pazar 19:14:40 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu çınar kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
سينار    
 
çınar kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
SINAR CÜNNAR İki çeneklilerden, 30 m' ye kadar uzayabilen, gövdesi kalın, uzun ömürlü, geniş yapraklı bir ağaç (Platanus)

çınar
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

çınar
Çınar (ilçe)
Çınarcık, -k’ı
çınargiller
çınarlı
çınarlık, -ğı
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada çınar kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. çınar kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan çınar kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
DAVALARIN TEFRİKİ DAVALARIN TEFRİKİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
AÇILMIŞ BIR DAVADA DAVACI VEYA DAVALILAR ÇOK ISE VE BUNLARIN BIR KISMININ DAVASI AYRILIRSA BUNA DAVANIN AYRILMASI DENILIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : teheccüd (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
gece namazı Gece uyanıp namaz kılmak. Gece namazı. Bu namaz, nâfile namazların en çok sevablısıdır gece bir müddet uyuduktan sonra kalkıp kılınan gece namaz, gece namazı
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön