21 Aralık 2014, Pazar 17:07:13 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu ı miss you too kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
ben de seni özledim    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada ı miss you too kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. ı miss you too kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan ı miss you too kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SARHOŞ VEYA SERHOŞ SARHOŞ VEYA SERHOŞ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BAŞINI HOŞ TUTAN, KAFAYI BULMUŞ, IÇKI IÇEREK KAFAYI BULANIK HALE GETIRMIŞ. ALKOL VE UYUŞTURUCULARLA KENDINDEN GEÇMIŞ KIMSE. BIR OLAY KARŞISINDA DÜŞÜNME GÜCÜNÜ KAYBETMIŞ KIMSE. PVSK MD. 13 VE TCK MD. 48.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : mikrobik (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Mikropla ilgili Mikroplu
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön