25 Temmuz 2014, Cuma 11:57:58 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu ağapo se kelimesi/cumlesi/metni Yunanca çevirisi
αγαπώ se    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada ağapo se kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. ağapo se kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan ağapo se kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
TABİİ SERVET TABİİ SERVET Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
YET ÜSTÜ VE YER ALTINDA BULUNAN ZENGINLIK KAYNAKLARI. TABIÎ KAYNAKLAR. ALLAH DA BU KÂINÂTTAKI HER ŞEYI BIZIM EMRIMIZE VERMIŞTIR KI, BUNLARA KISACA TABIÎ SERVET DIYORUZ. BIR ÂYETTE "IKI DENIZ BIR DEĞILDIR. BIRININ SUYU TADLI, SERINLETICI, DIĞERININKI ISE TUZLU VE ACIDIR. HER BIRISINDEN TAZE BALIK ETI YERSINIZ, TAKINDIĞINIZ SÜSLER ÇIKARIRSINIZ; ALLAH'IN LÜTFUYLA RIZIK ARAMANIZ IÇIN GEMILERIN ONU YARARAK GITTIĞINI GÖRÜRSÜNÜZ. UMULUR KI, BU NIMETLERDEN, SERVETLERDEN SONRA ŞÜKREDERSINIZ." (35/12).
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : yapiştirma (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
dikişsiz Gelinlerin yüzüne yapıştırılarak yapılan süs Yapıştırarak yapılan Yapıştırmak işi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön