02 Şubat 2015, Pazartesi 03:44:38 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu am sik kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
اللعنة العضو التناسلي النسوي    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada am sik kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. am sik kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan am sik kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
TAMAMLAYICI HÜKÜMLER TAMAMLAYICI HÜKÜMLER Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
EMREDICI NITELIĞI BULUNMAYAN, ANCAK TARAFLAR ARASINDA BELIRLENMIŞ KURALLAR VE ŞARTLAR YOKSA O ZAMAN IHTILAFIN, UYUŞMAZLIĞIN ÇÖZÜMÜ IÇIN BAŞVURULAN KURALLARDIR. BUNLARA YEDEK HÜKÜMLER DE DENILIR. SÖZLEŞMENIN TARAFLARI BU HÜKÜMLERIN AKSINI ARALARINDA KARARLAŞTIRABILIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : şintoculuk (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Şinto dini yanlısı, bu dini benimseme
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön