31 Ekim 2014, Cuma 21:10:45 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu amore mio kelimesi/cumlesi/metni İtalyanca çevirisi
Amore Mio    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada amore mio kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. amore mio kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan amore mio kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
İMAM NİKAHI İMAM NİKAHI Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
DINÎ NIKÂH, DINÎ EVLENME. MEDENI KANUN HÜKÜMLERINE GÖRE RESMÎ NIKÂH YAPTIRILMADAN BU NIKÂHIN YAPTIRILMASI YASAKTIR. YAPILIRSA SUÇ OLUŞTURUR. NIKÂH VE TÜMÜYLE EVLILIK HEM DINÎ HEM DE DÜNYEVÎ YÖNÜ OLAN HER TOPLUMDA HALKIN DINE GÖRE NIKÂH AKDININ YAPILMASI EĞILIMI VARDIR. LAIK HRISTIYAN TOPLUMLARDA BILE ÇOĞU NIKÂHLAR KILISELERDE KIYILMAKTADIR. ESKIDEN MÜSLÜMANLARDA ISE BU IŞI MAHALLE IMAMLARI YÜRÜTMÜŞ OLDUKLARINDA MÜSLÜMANLAR DINÎ NIKÂHI IMAM NIKÂHI OLARAK ADLANDIRMIŞLARDIR. YOKSA DINÎ NIKÂH KESINLIKLE IMAM TARÂFINDAN YAPILACAK, ONUN TARAFINDAN KIYILACAKTIR DIYE BIR ŞEY, BIR KURAL DA YOKTUR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar : amore mio ne demek -

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : sıvıyag (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Havanın normal sıcaklığında sıvı durumunda bulunan her türlü yağ,
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön