22 Eylül 2014, Pazartesi 03:07:35 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu astrology kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
astroloji    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada astrology kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. astrology kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan astrology kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KAR ZARAR ORTAKLIĞI BELGESİ KAR ZARAR ORTAKLIĞI BELGESİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ORTAKLIKLARIN, KÂR VE ZARARA ORTAK OLMAK ÜZERE IŞTIGAL SAHALARINA GIREN TÜM FAALIYETLERIN GEREKTIRDIĞI FINANSMAN IHTIYAÇLARINI KARŞILAMAK AMACIYLA IHRAÇ VEYA HALKA ARZ EDEBILECEKLERI BIR TÜR SERMÂYE PIYASASI ARACIDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : malsınız (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Orospu Esrar Birinin mülkiyeti altında bulunan büyükbaş hayvanların bütünü:"Boz atlar yağız değildi, artık; mallar erimiş, zayıflamıştı." N. Araz Bir kimsenin veya bir tüzel kişinin mülkiyeti altında bulunan, taşınır veya taşınmaz varlıkların bütünü:"Mal vardı, mülk vardı Alınıp satılabilen her türlü ticaret eşyası, tüccar malı, emtia Bayağı, aşağılık, kötü kimse () f. "Süren, sürülen, sarılan, takılan" anlamlarıyla terkibler yapılmada kullanılır. (Meselâ: Pâymal: Ayak altında çiğnenen) Fık: Bir kimsenin tasarrufunda bulunan kıymetli, lüzumlu şey. Varlık, servet, para, ticaret eşyası gibi At vardı, araba vardı." Ö. Seyfettin SÜMR Ticaret malı Birinin mülkiyeti altında bulunan büyükbaş hayvanların bütünü Bir kimsenin veya bir tüzel kişinin mülkiyeti altında bulunan, taşınır veya taşınmaz varlıkların bütünü Bayağı, aşağılık, kötü kimse:"İyi bir mal olsa buraya gönderirler miydi?" R. H. Karay
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön