23 Ağustos 2014, Cumartesi 02:33:40 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu atın adı kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
atin adi    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada atın adı kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. atın adı kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan atın adı kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
YAPAY PİYASA  YAPAY FİYAT YAPAY PİYASA YAPAY FİYAT Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR VEYA BIRKAÇ ÜYENIN, BIR VEYA BIRDEN FAZ(A SEANSLAR BOYUNCA HERHANGI BIR MENKUL KIYMET IÇIN, SÖZKONUSU MENKUL KIYMETIN GERÇEK PIYASA DEĞERINI YANSITMAYACAK ŞEKILDE FIYAT (YAPAY FIYAT) TEŞEKKÜL ETTIRECEK ŞEKILDE SÜREKLI OLARAK ÖNCEKI ALIM EMRINE GÖRE DAHA YÜKSEK FIYATLARDA ALIM EMIRLERI VEYA SÜREKLI OLARAK DAHA DÜŞÜK FIYATLARDA SATIM EMIRLERININ BORSAYA ILETILMESI ILE OLUŞTURMAYA ÇATIŞILAN PIYASAYA YAPAY PIYASA DENIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : cam kanatlılar (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kurtçukları, elma, kayın, kavak, meşe ve gürgen ağaçlarına zarar veren, kanatları camsı, hortumları körelmiş kelebekler familyası
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön