19 Nisan 2014, Cumartesi 02:14:09 İyi Geceler !
Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu bilinmeyen kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
1-) unknow (Nesne) occult. mysteriou (Sıfat Kullanımı) recondit (Edat) obscur (Edat) secret. strang (Edat) unbeknow (Nesne) unbeknownst. unknow (Nesne) x. secret. mystery.
2-) nameles (Sıfat Kullanımı) uncharted. unknow (Nesne)
3-) Unknow (Nesne)
4-) unknown
   
 
bilinmeyen kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
bilinmedik, Değeri belli olmayan, bilinmeyen (nicelik), bilinmedik, meçhul, Tanınmayan,

bilinmeyen
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

bilinmeyen
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada bilinmeyen kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. bilinmeyen kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan bilinmeyen kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

NERD WORLD NERD WORLD Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Bilgisayar Terimi )  ( Rastgele Bilgisayar Terimi )
Adres: nerdworld Gerçekten bulmak istediğiniz Web sayfalarına ya da haber gruplarına kolayca ulaşın. Kendi-Indexinizi-Yaratın özelliğine bir göz atın.Netiquette:Ağ görgü kuralıNetwork (ağ) ve etiquette (görgü kuralı) kelimelerinin birleştirilmesiyle türetilen bu kelime ağ üzerinde davranılması gereken biçimi ifade etmektedir.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : müphem (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Bak: Mübhem Belirsiz belirsiz, gizli Belirsiz:"Akşamları, başında müphem bir hararet; oysa elleri ayakları buz." A. İlhan Açık ve seçik olmadan
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish