28 Şubat 2015, Cumartesi 00:35:31 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu bilinmeyen kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
unknown    
 

bilinmeyen
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

bilinmeyen
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada bilinmeyen kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. bilinmeyen kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan bilinmeyen kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
TİCARİ TEAMÜL TİCARİ TEAMÜL Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
TICÂRÎ GELENEK, TICÂRÎ ÖRT VE ÂDET. TICÂRÎ IHTILAFLARDA KENDILERINDEN YARARLANILAN KURALLAR. MECELLE MD. 44 DE "BEYNE'T-TÜCCÜR MA'RÛF OLAN ŞEY BEYINLERINDE MEŞRUT GIBIDIR." DENILMEKTEDIR KI, TÂCIRLER ARASINDA ÖRF OLARAK BILINEN ŞEYLER IKI TÂCIR ARASINDA DA SANKI BILINIYOR SAYILIR. TTK MD. 2.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : viagra&kk=tr&ck=en>kiralık (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kiraya verilecek olan
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön