23 Eylül 2014, Salı 03:18:15 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu bu amı sik kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
عامي اللعنة عليه    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada bu amı sik kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. bu amı sik kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan bu amı sik kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
DONATIM DONATIM Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
IKMÂL, BAKIM, DEVLET DAIRELERINDE VE ÖZELLIKLE YATIRIMCI KURULUŞLARDA HIZMET IÇIN GEREK DUYULAN ÂLET-EDEVÂT VE TEÇHIZAT SAĞLAYAN BIRIM, ORDU IKMÂL BAKIM KISMI, ORDU-DONATIM.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kadastrolama (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kadastrolamak işi veya durumu Kadastrosunu yapmak
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön