31 Ekim 2014, Cuma 09:38:04 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu coming soon kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
yakında    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada coming soon kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. coming soon kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan coming soon kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ŞAHS I MANEVİ ŞAHS I MANEVİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
HÜKMÎ ŞAHIS, TÜZELKIŞI. MÜSLÜMANLIKTA VAKIFLAR VE BEYTÜLMAL ILK ASIRLARDAN BERI ISLÂM HUKUKUNUN TÜZELKIŞILIKLERI IDI. HATTÂ ÂKILE KURUMU DA YINE ŞAHIS ŞIRKETI ŞEKLINDE BIR TÜR ŞAHS-I MÂNEVÎ IDI. BATI HUKUKUNDA TÜZELKIŞILIĞIN GELIŞMESI OLDUKÇA YENIDIR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar : soon nedemek -

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : ırkçı (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Irkçılık yanlısı olan (kimse) Irkçılık yanlısı olan kimse
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön