25 Temmuz 2014, Cuma 23:39:47 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu different from kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
farklıdır    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada different from kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. different from kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan different from kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SOCİAL DEMOCRACY SOCİAL DEMOCRACY Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
TOPLUMSAL DEMOKRASI, GENELDE TOPLUMUN BÜTÜN ORGANLARININ VE KURULUŞLARININ KATILMASININ SAĞLANILDIĞI YÖNETIM BIÇIMI. TOPLUMCU DÜŞÜNCELERI ÖN PLANA ÇIKARAN BIR YÖNETIM BIÇIMI. IHTILALCI SOSYAL DEMOKRASI ANLAYIŞI YERINE HALKIN YASAL YOLLARLA YÖNETIME KATILMALARINI SAĞLAYAN BIR YÖNETIM TARZI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : sevgisiz (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Sevgisi olmayan
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön