27 Kasım 2014, Perşembe 13:38:58 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu eşek kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
حمار    
 
eşek kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
merkep, açada, uzun kulaklı, har, kölük, çoço, merkepgolik, marsıvan, karakaçan, MERKEB, Duvar örmek, sıva yapmak gibi işlerde kullanılan dört ayaklı sehpa, Odun kesmek için kullanılan üç veya dört ayaklı sehpa, Kaba, yeteneksiz, inatçı kimse, Atgillerden, uzun kulaklı binek ve hizmet hayvam, merkep, karakaçan (Equus asinus), Zoolojide, Eguus asinus olarak tanımlanan, atgillerden, binek ve hizmet hayvanı, Odun kesmede kullanılan, çapraz çakılmış odunlardan yapılmış araç, Atgillerden, uzun kulaklı binek ve hizmet hayvanı, merkep, karakaçan (Equus asinus),

eşek
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

eşek, -ği
eşek arısı
eşekbaşı
eşek cenneti
eşekçe
eşekçi
eşekçilik, -ği
eşek davası
eşek dikeni
eşek hıyarı
eşek inadı
eşek kafalı
eşekkulağı
eşekleşme
eşekleşmek
eşeklik, -ği
eşek marulu
eşek maydanozu
eşekoğlueşek, -ği
eşek otu
eşek sıpası
eşeksırtı
eşeksi
eşek şakası
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada eşek kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. eşek kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan eşek kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
BNC BNC Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Bilgisayar Terimi )  ( Rastgele Bilgisayar Terimi )
Sürgülü video fiş ve priz sistemi. Pin adı verilen fiş uçlarının sayısı önemlidir. Buna dikkat etmek gerekir. Ayrıca televizyonun arkasında bulunan prizler, kolay bağlantı yapılmasına imkan vermeyebilir. Evlerimizdeki TV’ler çoğunlukla kütüphane raflarına konulduğundan arkaya ulaşmak bazen imkansız olabilir. Bu nedenle bağlantı yerleri ön panelde olan TV cihazlarını tercih etmelisiniz.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : altıntop (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
greyfurt Turunçgillerden tadı acımsı bir meyve, greyfurt iki çeneklilerden, uzun dikenli ve kürecikler hâlinde çiçekleri olan bir kaktüs türü İki çeneklilerden, uzun, dikenli ve kürecikler hâlinde sapları olan bir kaktüs türü (Trollius ranunculoides) Bu ağacın kanarya sarısı renginde, tadı acımsı meyvesi, kızmemesi, greyfurt Turunçgillerden, sıcak bölgelerde yetişen bir meyve ağacı, greyfurt (Citrus decumana)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön