22 Aralık 2014, Pazartesi 01:11:37 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu fig renk kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
incir renk    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada fig renk kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. fig renk kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan fig renk kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MEZAR MEZAR Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
INSAN ÖLÜLERININ GÖMÜLDÜĞÜ, BIRAKILDIĞI YER. ZIYARET YERI DEMEKTIR. ÖLÜLERIN KABRINI ZIYARET DE MÜSLÜMANLIKTA BIR ÖDEV HALINE GETIRILDIĞINDEN ORALARA BU AD VERILMIŞTIR. MEZARLIK YERLER, O TOPLUMUN ORTA MALIDIR VE MÜLKIYETI KAMUYA AITTIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : çıngıraklı yılangiller (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Omurgalı hayvanlardan sürüngenler sınıfına giren bir familya
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön