01 Kasım 2014, Cumartesi 01:33:52 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu gurcu dili kelimesi/cumlesi/metni Gürcüce çevirisi
gurcan ენის    
 
gurcu dili kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Gürcüce
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada gurcu dili kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. gurcu dili kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan gurcu dili kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SAKF SAKF Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ÇATI, DAM. ÜSTÜ KAPALI YER. MUSAKKAF VAKIF DENILINCE DE ÜSTÜ KAPALI ÇATILI BINALARIN VAKFI ANLAŞILIR. BURADA HEM EVIN MÜLKIYETI HEM DE YILLIK GELIRI BIR AMACA VAKFEDILMEKTEDIR. MESELÂ; BIR EVIN YA DA APARTMANIN KENDISININ VE GELIRININ POLIS VAKFINA BAĞIŞLANMASI, VAKIF YOLU ILE BIRAKILMASI GIBI.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar : gurcu dili lugeti -

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : cirtlak (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Cirlak // Olgunluktan ezilebilecek duruma gelmiş (meyve, sebze)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön