01 Kasım 2014, Cumartesi 00:48:48 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu habibi ne demek kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
ماذا يعني حبيبي    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada habibi ne demek kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. habibi ne demek kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan habibi ne demek kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
YAŞ KÜÇÜKLÜĞÜ YAŞ KÜÇÜKLÜĞÜ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
SORUMLULUK HUKUKUNDA ARANAN YAŞTAN DAHA AŞAĞIDA OLMAK. MESELÂ FIIL EHLIYETI IÇIN 18 YAŞINA GELMEMIŞ OLMA, CEZÂÎ SORUMLULUK IÇIN YETERINCE BIR YAŞ SEVIYESINE ULAŞAMAMA GIBI. MESELÂ TCK YA GÖRE 11 YAŞINI BITIRMEMIŞ OLANLARIN IŞLEDIKLERI SUÇLARINDAN DOLAYI HIÇBIR CEZÂÎ SORUMLULUK EHLIYETI YOKTUR. ÇOCUKLUK DÖNEMI, BULUĞA ERMEMIŞ OLMA.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar : habibi ne demek -

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : soluklamak (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Soluk duruma gelmek Soluklamak işi veya durumu
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön