21 Aralık 2014, Pazar 22:06:09 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu hava küre kelimesi/cumlesi/metni Azerice çevirisi
1-) hava kure
   
 
hava küre kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Hava yuvarı

hava küre
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

hava küre
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada hava küre kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. hava küre kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan hava küre kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ROLL UP  ROLL BACK ROLL UP ROLL BACK Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
TEMIZLIK, MEVCUDIYETI VE FAALIYETLERI SIZMA YOLUYLA VEYA BELIRLI BIR ŞEKILDE DEŞIFRE EDILEREK ORTAYA ÇIKARILAN BIR GIZLI ÖRGÜTÜN BIR GÜVENLIK SERVISI TARAFINDAN IMHASI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : yararlandırmak (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
müstefit etmek
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön