23 Temmuz 2014, Çarşamba 16:57:11 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu hayvanlarla ilgili kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
animal related    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada hayvanlarla ilgili kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. hayvanlarla ilgili kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan hayvanlarla ilgili kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ACLS Access Control Lists ACLS Access Control Lists Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Bilgisayar Terimi )  ( Rastgele Bilgisayar Terimi )
Geçiş kontrol listeleri. Ağ üzerinden transfer edilen verilerin kimden geldiği, kime gideceği ve verinin büyüklüğü gibi kriterlerinin tutulduğu listedir.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : itiraz (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Söylenecek söz, karşı söyleme Bir düşünce veya kararı benimsemeyerek karşı çıkma kabul etmediğini belirtme, karşı çıkma Bir düşünce veya kararı benimsemeyerek karşı çıkma:"Oyuncuların itirazına rağmen bir üçüncü olarak katılıyordu." S. F. Abasıyanık Söylenecek söz, karşı söyleme:"Onun verdiği emre itirazı hiçbirimiz aklımızdan geçirmiyoruz." R. N. Güntekin İTİRAZAT
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön