03 Mart 2015, Salı 01:07:51 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu hayvanlarla ilgili kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
about animals    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada hayvanlarla ilgili kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. hayvanlarla ilgili kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan hayvanlarla ilgili kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
BARO BARO Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
AVUKATLIK KANUNUNA GÖRE KURULAN VE MESLEK HIZMETLERINI GÖRME FAALIYETI AMAÇLANAN KAMU KURUMU NITELIĞINDEKI KURUMLAR. BAROLAR ANCAK KANUNLARDA BELIRTILEN IŞLERI YAPARLAR. BIR YERDE EN AZ ONBEŞ AVUKAT VARSA O ILDE BARO KURULUR. HUMK MD. 67.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : gerginleştirme (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Gerginleştirmek işi Gergin duruma getirmek
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön