19 Eylül 2014, Cuma 22:46:40 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu hudut boyu kelimesi/cumlesi/metni Rusça çevirisi
Длина границы    
 
hudut boyu kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Sınır boyu,

hudut boyu
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

hudut boyu
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada hudut boyu kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. hudut boyu kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan hudut boyu kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ÜMM İ VELED ÜMM İ VELED Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ÇOCUĞUN ANASI. HÜR EFENDISINDEN HÂMILE KALAN CÂRIYENIN DOĞUM YAPMASI, DURUMUNDA BU CÂRIYE ILERIDE EFENDISI ÖLÜNCE ÇOCUĞUNA TABI OLARAK HÜRRIYETINI KAZANIR KI, ONUN BU DURUMUNA ÜMMÜ'L-VELED DENILIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : akademizm (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Edebiyat, müzik ve plastik sanatlarda geleneklere bağlı kalma eğilimi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön