25 Nisan 2014, Cuma 07:07:35 Günaydın !
Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu im fine you kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
1-) im sana iyi
2-) ben iyiyim
3-) iyiyim sen
4-) im para cezası
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada im fine you kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. im fine you kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan im fine you kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

MANEVİ ŞAHIS MANEVİ ŞAHIS Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
INSANIN DIŞINDA OLAN VE FAKAT YINE INSANLARCA KURULUP YÖNLENDIRILEN TÜZELKIŞILIK. BU DA ÖZEL HUKUK TÜZELKIŞILIĞI VE KAMU HUKUKU TÜZELKIŞILIĞI DIYE IKIYE AYRILIR. AYRICA KÂR AMACI GÜDEN VE KÂR AMACI GÜTMEYEN ŞEKLINDE DE IKILI BIR AYIRIMI VARDIR. MODERN HUKUKUN BU YENI KURUMLARI ISLÂM HUKUKU MUHITINDE ÇOK ESKILERDEN BERI VAR OLAGELMIŞTIR. MESELÂ BEYTÜLMÂL, ÂKILE, VAKIFLAR BÖYLE.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : samsame (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Cemaat, topluluk Bölük Keskin kılıç
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish