28 Ocak 2015, Çarşamba 11:10:49 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu in a relationship kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
bir ilişkide    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada in a relationship kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. in a relationship kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan in a relationship kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ŞART TASARRUFU ŞART TASARRUFU Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR HUKUKÎ IŞLEMIN YALNIZCA KURULMASINA SEBEB OLAN ŞARTLI IŞLEM. HUKUKÎ ILIŞKIYI KURAN BIR IŞLEM. SÖZLEŞMELI PERSONEL ATANMASI ILE ILGILI IŞLEM VEYA ÖĞRENCI ALIMI ILE ILGILI IŞLEM GIBI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : empresyonist (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
İzlenimci
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön