02 Ağustos 2014, Cumartesi 05:24:57 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu inna fetahna kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
اينا في حركة فتح    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada inna fetahna kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. inna fetahna kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan inna fetahna kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
K.İ.T VEYA KİT K.İ.T VEYA KİT Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KAMU IKTISÂDÎ TEŞEBBÜSLERI KELIMELERININ BAŞ HARFLERINDEN OLUŞAN BIR KISALTMA. SERMÂYESININ TAMAMI VEYA BÜYÜK BIR KISMI DEVLET TARAFINDAN SAĞLANILMIŞ EKONOMIK VE SINÂÎ FAALIYETLER GÖSTEREN, ÖZEL HUKUK KURALLARINA GÖRE ÜRETIM VE TICÂRÎ FAALIYETLERDE BULUNAN KURULUŞLAR. DEVLETÇILIK PRENSIBININ ETKIN OLDUĞU EKONOMILERDE BU TÜR KURULUŞLAR ÇOKTUR. KAPITALIST EKONOMILERDE ISE HEMEN HEMEN HIÇ YOK VEYA ÇOK AZDIR. AY MD. 165.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : nasreddin (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
(Nasrüd din) Dine yardımı dokunan
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön