26 Ekim 2014, Pazar 01:48:44 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu isim tamlaması kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
اسم Tamla    
 
isim tamlaması kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
İki veya daha çok isim soyundan kelime ile kurulmuş olan tamlama, ad tamlaması

isim tamlaması
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

isim tamlaması
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada isim tamlaması kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. isim tamlaması kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan isim tamlaması kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SAHİH NESEB SAHİH NESEB Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
GEÇERLI BIR EVLILIK SONUCU DOĞAN ÇOCUĞUN NESEBI. EVLILIK IÇINDE DOĞAN VE ANA-BABASI KESIN BELLI ÇOCUĞUN NESEBI. EVLILIKTEN ITIBAREN 180 GÜN SONRA VEYA EVLILIĞIN SON BULMASINDAN ITIBAREN ÜÇYÜZ GÜN IÇINDE DOĞAN ÇOCUĞUN NESEBI BAKIMINDAN KOCA BABASI, ANNE DE ANNESIDIR. MK MD. 241, 289.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : gazaplandırma (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Gazaplandırmak işi Öfkelendirmek, kızdırmak
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön