31 Ekim 2014, Cuma 21:53:55 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu je veux kelimesi/cumlesi/metni Fransızca çevirisi
je veux    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada je veux kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. je veux kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan je veux kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ÖN İNCELEME ÖN İNCELEME Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR KONUNUN ASLINA GIRMEDEN ÖNCE YAPILAN BIR INCELEME, YÜZEYSEL BIR INCELEME. MEMURLARIN GÖREV SUÇLARINDA, KAMU DAVASI AÇILMASINA IZIN VERMEYE YETKILI MERCI MYHK KAPSAMINA GIREN BIR SUÇ IŞLENDIĞINI BIZZAT KENDISININ VEYA GÖREVLENDIRECEĞI BIRISI VASITASIYLA YAPTIRDIĞI BIR ÖN INCELEMEDIR (MYHK MD. 5/1-2). INCELEME YAPACAKLARIN, IZIN VERMEYE YETKILI MERCIIN BULUNDUĞU KAMU KURUM VEYA KURULUŞUNUN IÇERISINDEN BELIRLENMESI ESASTIR. IŞIN ÖZELLIĞINE GÖRE BU MERCI, ANILAN INCELEMENIN BAŞKA BIR KAMU KURUM VEYA KURULUŞUNUN ELEMANLARIYLA YAPTIRILMASINI DA ILGILI KURULUŞTAN ISTEYEBILIR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : tevkiş (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Tahrik etmek
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön