24 Ekim 2014, Cuma 15:45:21 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu kamal kelimesi/cumlesi/metni İbranice çevirisi
כמאל    
 

kamal
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

kamalama
kamalamak
kamalı
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada kamal kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. kamal kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan kamal kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
VEFAEN FERAĞ VEFAEN FERAĞ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
VEFÂ AKDINE DAYANARAKTAN BIR TAŞINMAZIN MÜLKIYETININ SAHIBINDEN ALICISINA GEÇMESI. BIR KIMSE VEFÂ AKDI YOLU ILE BIR TAŞINMAZ ALMIŞ DA SONRA SATAN KIŞI ARALARINDA KARARLAŞTIRILAN PARAYI GETIRMIŞSE O ZAMAN MALIN SAHIBI MALI ESKI SAHIBINE DEVREDER. BU IŞLEME VEFÂEN DEVIR VEYA FERAĞ DENIR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar : sözlük kamal -

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : işletiş (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
İşletme işi veya biçimi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön