24 Nisan 2014, Perşembe 21:29:36 İyi Geceler !
Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu konu yol tarifi kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
1-) subject directions
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada konu yol tarifi kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. konu yol tarifi kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan konu yol tarifi kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

SOSYAL GELİŞME SOSYAL GELİŞME Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
IÇTIMÂÎ INKIŞAF: BIR TOPLUMUN KÜLTÜR, MEDENIYET, AHLÂK, GELENEK-GÖRENEK BAKIMLARINDAN DAHA IYIYE VE DAHA GÜZELE GITMESI DURUMU.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : nebatat (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
(Nebât. C.) Nebâtlar, bitkiler Bitki bilimi, botanik bitkiler
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish