01 Kasım 2014, Cumartesi 08:40:06 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu konu yol tarifi kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
issue directions    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada konu yol tarifi kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. konu yol tarifi kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan konu yol tarifi kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
OTURMA HAKKI OTURMA HAKKI Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
SÜKNÂ HAKKI. BIR EVDE BIRISI LEHINE TANINAN OTURMA HAKKI. BIR ÇEŞIT IRTIFAK HAKKIDIR VE TAPUYA KAYDEDILDIĞI TAKDIRDE AYNÎ HAK NITELIĞI KAZANMIŞ OLUR VE EVI ALANA KARŞI ILERI SÜRÜLEBILIR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar : yol tarifi ingilizce ne demek -

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : indirilmek (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
İndirme işi yapılmak İndirilmek işi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön