23 Aralık 2014, Salı 03:32:58 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu lie to me kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
Bana yalan    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada lie to me kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. lie to me kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan lie to me kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MAĞŞUŞ MAĞŞUŞ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
GAŞYEDILMIŞ, KARIŞTIRILMIŞ, IYI ILE KÖTÜNÜN KARMA KARIŞIK EDILDIĞI MAL, BENZERI MALLARIN HARMANLANDIĞI MAL. PEYGAMBERIMIZ DE BU ÇIRKIN IŞLERI HADISI ILE YASAKLAMIŞ VE "KIM MAĞŞÛŞ; -IYISI KÖTÜSÜNE KARIŞTIRILMIŞ MAL SATARSA O BIZDEN DEĞILDIR" BUYURMUŞTUR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kıyamaz (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Adam öldürme suçu, cinayet Cinayet
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön