23 Kasım 2014, Pazar 18:56:40 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu melendiz kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
melendiz    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada melendiz kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. melendiz kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan melendiz kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
TİCARET HUKUKU TİCARET HUKUKU Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
TICÂRÎ ILIŞKILERI DÜZENLEYEN BIR ÖZEL HUKUK DALIDIR. KANUNLA TICÂRÎ NITELIK TANINMIŞ BÜTÜN HUKUKÎ ILIŞKILER BU HUKUKUN KONUSUDUR. MESELÂ TICÂRÎ IŞLETME VE TÂCIR, ŞIRKETLER, KIYMETLI EVRAK, DENIZ TICARETI MESELELERI SIGORTA IŞLERI GIBI KONULARI IÇEREN BIR ÖZEL HUKUK DALI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : denizpalamudu (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kıyı kayalarının üzerinde yapışık olarak yaşayan, beyaz kalkerli plakalarla çevrili, koni biçiminde, küçük, kabuklu bir böcek (Balanus)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön