25 Temmuz 2014, Cuma 16:45:35 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu melendiz kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
melendiz    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada melendiz kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. melendiz kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan melendiz kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
AYIP DAVASI AYIP DAVASI Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
MÜŞTERININ, SATIN ALDIĞI MALDA GÖRDÜĞÜ BIR SAKATLIK, KUSUR VE AYB SEBEBIYLE YAPILAN SÖZLEŞMEYI YA BOZMAK IÇIN YAHUT AYIPDAN DOĞAN EKSIKLIĞIN GIDERILMESI IÇIN YAHUT DA BENZERI SAĞLAM BIR DIĞER MALLA DEĞIŞTIRILMESI IÇIN AÇTIĞI DAVADIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kovlama (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kovlamak işi Birinin yaptığı işi, söylediği sözü yermek, kötülemek, birisini yerip çekiştirmek, fitlemek, gammazlamak
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön