24 Ekim 2014, Cuma 23:27:46 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu mutki kelimesi/cumlesi/metni Farsça çevirisi
Mutki    
 

mutki
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

Mutki
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada mutki kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. mutki kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan mutki kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ASKERİ MAHKEMELER ASKERİ MAHKEMELER Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
DISIPLIN MAHKEMELERI VE ASKERÎ MAHKEMELER ŞEKLINDE IKIYE AYRILIR. BU MAHKEMELER ASKER KIŞILERIN HIZMET IFA EDERKEN IŞLEDIĞI SUÇLAR ILE SIVILLERIN ASKERLERLE BIRLIKTE YINE ASKERI HIZMETLERE VEYA ASKERÎ MALLARA KARŞI IŞLEDIKLERI SUÇLARI YARGILAMAKLA GÖREVLI MAHKEMELER. AY MD. 145.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : amplifikatör (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Yükselteç Alçak veya yüksek frekanslı akımların gerilimini, şiddetini veya gücünü artırmaya yarayan araç, yükselteç
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön