23 Ekim 2014, Perşembe 07:30:19 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu of dememek kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
not to say of    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada of dememek kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. of dememek kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan of dememek kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SORGUYA ÇEKİLME SORGUYA ÇEKİLME Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
SANIK SIFATINA BÜRÜNMÜŞ KIŞININ YETKILI HÂKIMCE SORGUYA ÇEKILMESIDIR. BU DURUM SANIK IÇIN BIR HAKTIR. SANIK SORGUYA ÇEKILMEDEN HAKKINDA KARAR VERILMEZ. FAKAT GÂIP OLAN KAÇMIŞ BULUNAN SANIK IÇIN DURUM FARKLIDIR. HER TÜRLÜ ÇAĞRIYA RAĞMEN GELMEZSE O ZAMAN MEVCÛT DELILLERLE YETINILEREK SANIK HAKKINDA HÜKÜM TESIS OLUNUR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : aynılık (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Aynı olma durumu, özdeşlik, ayniyet,
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön