28 Ocak 2015, Çarşamba 14:05:24 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu olasi değil kelimesi/cumlesi/metni Yunanca çevirisi
δεν είναι πιθανό    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada olasi değil kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. olasi değil kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan olasi değil kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
NİKAH TAZELEMEK NİKAH TAZELEMEK Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
TARAFLAR ARASINDA MEVCUT OLAN NIKÂHI BIR KEZ DAHA VE HERKESIN HUZURUNDA YENILEMEK. BAZAN INSANIN DINDEN ÇIKMASINI MUCIB OLAN VEYA OLMASI MUHTEMEL SÖZLER AĞZINDAN ÇIKTIĞINDA EVLI IKI MÜSLÜMAN ARASINDAKI NIKÂH ZEDELENECEĞINDEN ESKIDEN HEMEN HER HAFTA PERŞEMBE AKŞAMLARI YATSI NAMAZINDAN SONRA YA DA CUMA SABAHI SABAH NAMAZI SONRASI NIKÂH TAZELEME ÂDETI VARDIR. ISLÂM HUKUKUNA GÖRE BOŞANDIĞI VE DÖNÜŞÜ MÜMKÜN TALÂK ILE BOŞADIĞI KARISINA TEKRAR DÖNMEK, AILE HAYATI KURABILMEK IÇIN NIKÂHDA YAPILAN BIR YENILEME IŞLEMIDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : neck (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Yaylı, telli çalgılarda sap,
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön