02 Eylül 2014, Salı 07:14:55 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu planşet kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
planchette    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada planşet kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. planşet kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan planşet kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
TAŞKIN TAŞKIN Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
TAŞAN, TAŞMIŞ DURUMDA OLAN SU, SEL. SEL BASKINI VE TAŞMASI. ARSIZ, HADDI AŞAN. BAŞKASININ ARASINA GEÇEREK YAPILAN INŞAATIN BU KISMA RASTLAYAN PARÇASI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : sirmo (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Van'da yapılan otlupeynirin içine de konulan ve Doğu Anadolu'da yetişen yabani sarmısak türü Van'da yapılan otlu peynirin içine konulan ve Doğu Anadolu'da da yetişen yabani sarımsak türü Doğu Anadolu'da yetişen ve otlu peynirin içine katılan yabani sarımsak türü Doğu Anadolu'da yetişen bir yabanî sarımsak türü (Allium atrovilaceum, Allium vineale)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön