21 Nisan 2014, Pazartesi 04:59:32 Günaydın !
Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu simple past tense kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
1-) geçmişte basit gergin
2-) geçmişte basit gergin
3-) sımple past tense
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada simple past tense kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. simple past tense kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan simple past tense kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

NİYET NİYET Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KASIT, MAKSAD, AMAÇ, GÂYE. BIR IŞIN KIYMETI ANCAK NIYETE GÖREDIR. HADISTE DE "AMELLER NIYETLERE GÖREDIR." BUYURULURKEN IŞIN DEĞERININ KASDA VE AMACA GÖRE OLDUĞU VURGULANMIŞ OLMAKTADIR. ANCAK NIYET PSIKOLOJIK, MÂNEVÎ BIR UNSURDUR BUNU DA DIŞARIDAKI EYLEMLER, BAŞVURULAN TEDBIRLER ISPATLAR.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : alaycılık (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Alay etmeyi huy edinmiş olma durumu
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish