22 Ağustos 2014, Cuma 04:57:13 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu siz kim hyun joong kelimesi/cumlesi/metni Korece çevirisi
김현중 첫번째    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada siz kim hyun joong kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. siz kim hyun joong kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan siz kim hyun joong kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
PROGRAM BÜTÇE PROGRAM BÜTÇE Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
DEVLETIN YAPILACAK IŞLERININ BÜTÇE IMKÂNLARI DAHILINDE VE ÖNCELIK SIRASINA GÖRE BÜTÇEYE ALINMASI, BÜTÇE ILE IŞLERIN BIR PROGRAMA KONULARAK UYGULANMASI. BUNLAR GENELDE YILLIK PROGRAMLAR ŞEKLINDE OLMAKTADIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : bulasici (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Birinden başkasına geçen, bulaşan, sâri
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön