23 Eylül 2014, Salı 05:15:52 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu speıcher voll kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
speicher voll    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada speıcher voll kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. speıcher voll kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan speıcher voll kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SOSYAL REFAH DEVLETİ SOSYAL REFAH DEVLETİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
INGILIZCE'DE WELL FARE STATE (VEL FEYR SITEYT) DENILEN BU DEVLETTE, VERGI YOLUYLA GELIR BÖLÜŞÜMÜNÜN HALK ARASINDA DENGELI BIR ŞEKILDE DAĞILIMINI SAĞLAYAN DEVLET. EKONOMIK VE SOSYAL GÜVENLIK BAKIMINDAN GÜÇSÜZ BULUNANLARA, REFAHIN TABANA YAYGINLAŞTIRILMASINA GAYRET GÖSTEREN DEVLET. MÜSLÜMANLARDA DEVLET NE TAM IŞVERENDIR, NE BIR IŞLETMECI. AMA GELIRIN TABANA YAYGINLAŞTIRILMASINI GERÇEKLEŞTIREN KURUM VE KURALLARIN IŞLEMESINI SAĞLAYAN VE BU YÖNÜ ILE TEPEDE HERKESE MÜDÂHALE EDEN BIR YAPIYA SAHIPTI. ONUN IÇIN DE SOSYAL GÜVENLIK KURUMLARI HER ÇEŞIDI ILE ASIRLAR BOYUNCA KURULUP AYAKTA TUTULMUŞTUR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : organ aktarımı (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
transplantasyon Organ nakli
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön