23 Temmuz 2014, Çarşamba 13:02:40 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu uzun hikaye... kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
long story...    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada uzun hikaye... kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. uzun hikaye... kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan uzun hikaye... kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
İHKAK I HAK İHKAK I HAK Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KIŞININ KENDI HAKKINI BIZZAT KENDISI ALMASI, BIR HAKKI ZORLA ELDE ETME. NORMALDE HIÇ BIR ŞAHIS KENDI HAKKINI ZORLA ALAMAZ. FAKAT HAKKIN KAYBI VE DEVLET KUVVETLERININ YETIŞMESI MÜMKÜN DEĞILSE BU KAYBOLMA TEHLIKESIYLE KARŞI KARŞIYA GELEN KIŞI HAKKINI, KUVVETE BAŞVURARAK ALIR. BK MD. 52.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : tangent (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Klavikord gibi klavyeli çalgılarda tuşun sonunda yer alan ve vurulunca yukarı çıkarak tellere dokunan küçük metal kama
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön