19 Aralık 2014, Cuma 03:26:09 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu uzun hikaye... kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
long story...    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada uzun hikaye... kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. uzun hikaye... kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan uzun hikaye... kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
TEOKRASİ TEOKRASİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
TANRIYA MENSUB, TANRI ILE ILGILI. DINE BAĞLI DEVLET YÖNETIMI. HIRISTIYANLIK VE KILISE KONTROLÜNDEKI YÖNETIM. ISLÂM'DA YER YÜZÜNÜN YÖNETIMI BELLI BIR SINIFA VEYA SIRF DIN ADAMLARI KONTROLÜNE VERILMEDIĞINDEN VE YÖNETENLERIN DE MUKADDES BIR KIŞILIĞI OLMADIĞINDANDIR KI, TEOKRASI SÖZKONUSU DEĞILDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : yağlanma (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Yağlanmak işi REFH Yağ sürünmek Yağ oluşmak Yağlamak işi yapılmak, yağ sürülmek, yağ konulmak Yağdan kirlenmek
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön