18 Eylül 2014, Perşembe 06:35:44 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu ya habibi kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
يا حبيبي    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada ya habibi kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. ya habibi kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan ya habibi kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
AGEL AGEL Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
TÜRKIYE'NIN GÜNEY VE GÜNEYDOĞU YÖRELERINDE VE ARAPLARDA HALKIN BAŞA ÖRTTÜKLERI ÖRTÜYÜ TUTAN SIYAH RENKLI ÇEMBER, IPTEN ÖRÜLMÜŞ VE ÖRTÜ TUTAN IP ÇEMBER.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : meveddet (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Dostluk. Sevgi. Muhabbet. Muhabbet etmek. Sevmek
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön