31 Ekim 2014, Cuma 22:33:13 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu yeter kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
كاف    
 
yeter kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
İhtiyacı karşılayacak kadar olan, kâfi,
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada yeter kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. yeter kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan yeter kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
HAREMEYN HAREMEYN Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
IKI MUKADDES ŞEHIR; MEKKE VE MEDINE. BURALARA GAYRI MÜSLIMLERIN GIRMESI YASAKLANDIĞINDAN IBÂDET AYLARINDA, HACC MEVSIMINDE HER TÜRLÜ CAN VE MAL GÜVENLIĞI EN ÜST DÜZEYDE SAĞLANILDIĞINDAN, ALLAH (C.C.) VE RASÛLÜ DE ÖZEL BIR DEĞER VERDIĞINDEN BU ADLA ANILMAKTADIRLAR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar : arapçada yeter ne demek -

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : havai mavi (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Bu renkte olan Göğün rengi, açık mavi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön