23 Temmuz 2014, Çarşamba 21:03:39 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu yeterlilik kelimesi/cumlesi/metni Azerice çevirisi
1-) kafilik
2-) kafilik
3-) kafilik
4-) kafil
   
 
yeterlilik kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
kifayet, Yeterli olma durumu,
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada yeterlilik kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. yeterlilik kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan yeterlilik kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
Feedbck Feedbck Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Bilgisayar Terimi )  ( Rastgele Bilgisayar Terimi )
Bir mikrofonun kendi Hoparlörlerinden çıkan ses vasıtasıyla yeniden ses yaratma işlemi. Zil sesi ya da diğer tiz sesleri gibi.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : çığa (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Mersin balığının, yumurtasından havyar yapılan bir türü Mersinbalığının, yumurtasından havyar yapılan bir türü Mersin balığı türü Horozun en gösterişli tüyü Horoz, cennet kuşu gibi birtakım kuşların kuyruğundaki tüylerden en uzun ve gösterişli olanı Mersin balığının, yumurtasından havyar yapılan türü (Acipenser ruthenus)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön