23 Kasım 2014, Pazar 10:10:25 Günaydın !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

Aranan Terim Bulunamadı !!!

Üzgünüz ! Veri tabanımızda yaptığımız aramada malesef " haczin fekki " kelimesi ile ilgili bir terim bulamadık. Aradığınız kelimeyi kayıt ettik en kısa zamanda bu kelime ile ilgili bilgileri veri tabanımıza ekleyeceğiz. Ayrıca "Kelime Anlamları" sayfamızdan bu kelimeyi aramayı deneyiniz. Teşekkürler..
Bu sayfa üzerinde haczin fekki kelime anlamı gösterilmektedir. haczin fekki nedir ? haczin fekki ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. haczin fekki kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : tabakalar (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Sınıf, topluluk Bir veya iki yapraklı kâğıt Kat. Katmer Sigara paketi katman kat Cepte taşınan tütün veya sigara kutusu Cepte taşınan sigara ya da tütün kutusu Bir toplum içinde makam, şöhret, meslek vb. bakımdan ayrılan topluluklardan her biri, kat Bir toplum içinde makam, şöhret, meslek vb. bakımdan ayrılan topluluklardan her biri, kat:"Bu insan nehrinin en aşağı tabakası, ipsiz takımıdır." S. Birsel Baskı ve yazıda kullanılan, değişik boyutlarda kesilmiş kâğıt Derece Cepte taşınan tütün veya sigara kutusu:"Ceviz ağaçlarının altına çökebilir, tabakalarınızdan birer sigara yakabilirsiniz." S. F. Abasıyanık

 
Sayfa başına dön