29 Temmuz 2014, Salı 23:52:12 İyi Geceler !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

BESLEME, GEÇİMİ SAĞLAMA, YEDİRİP İÇİRME, HARCAMA. KAZANILAN MALDAN ALLAH RIZASI İÇİN KULLARINA KARŞILIKSIZ HARCAMA. MÜSLÜMANLIKTA ÖNEMLİ BİR SOSYAL YARDIM VE SOSYAL GÜVENLİK KURUMUDUR.
İnfak: Malın elden çıkarılması, sarfedilmesi, harcama. Terim olarak Allah yolunda maddi her türlü harcama.
KAMU HARCAMALARI, KAMU YARARINA YAPILAN HARCAMALAR.
Bu sayfa üzerinde infak kelime anlamı gösterilmektedir. infak nedir ? infak ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. infak kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : yapı (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
strüktür EBNİYE STATÜ bina mimari konstrüksiyonstrüktür örgü Bal peteği Ögeleriyle somut bağımlılığı olan bütün Canlı bir varlığın ruh veya beden özelliklerinin tümü, bünye, strüktür:"Yapısı sağlam, güzel bir erkekti." Y. Z. Ortaç Yapma, oluşturma, ortaya konulma, meydana getirme Yapılmakta olan konut, yol, köprü vb. inşaat Bütünün bir araya getirilişinde uyulan dizge, strüktür. Ögeleriyle somut bağımlılığı olan bütün Parçaları ve ögeleri arasında yasaya uygunluk, durağan bağlar ve karşılıklı ilişkiler bulunan dizge veya bütün, strüktür Bütünün bir araya getirilişinde uyulan dizge, strüktür Canlı bir varlığın ruh veya beden özelliklerinin tümü, bünye, strüktür Barınmak veya başka amaçlarla kullanılmak için yapılmış her türlü mimarlık eseri, bina

 
Sayfa başına dön