22 Eylül 2014, Pazartesi 17:11:40 İyi Akşamlar !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

OLGUN, TAM, YETİŞKİN, EKSİKSİZ, YAŞLI.
BELİRLİ BİR AMACI GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN GÖSTERİLEN SIKI ÇALIŞMA FAALİYETİ. TÂCİRLERİN ELLERİNDEKİ MALLARI MEVSİM DEĞİŞİKLİĞİ VE SAİR SEBEBLERLE ELLERİNDEN ÇIKARMAK İÇİN AÇTIKLARI YOĞUN İNDİRİMLİ GİRİŞİMLERİ.
Bu sayfa üzerinde kamil kelime anlamı gösterilmektedir. kamil nedir ? kamil ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. kamil kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kârşılık (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
MÜCAZAT ivaz mukabil annaç Bir şey alınırken karşı tarafa verilen başka şey, bedel Bir davranışın karşı tarafta uyandırdığı, gerektirdiği başka davranış, mukabele Bir dildeki bir sözü başka bir dilde aynı anlamda karşılayan söz Cevap, yanıt Bir şey alınırken karşı tarafa verilen başka şey, bedel:"Bir buçuk aylığının karşılığı olan üç yüz lira hatırı sayılır bir para idi." R. H. Karay Bir iş için ayrılmış para, ödenek, tahsisat Bir davranışın karşı tarafta uyandırdığı, gerektirdiği başka davranış, mukabele:"Haykırışlarına etraftan karşılık gelmiyordu." H. R. Gürpınar

 
Sayfa başına dön