01 Kasım 2014, Cumartesi 06:35:34 Günaydın !

Terimler Sözlüğü

Reklamlar

 

Aranacak Terim :

 

YIĞIN, TOPLULUK, KALABALIK, HALK.
KİTLE HABERLEŞME ARAÇLARINDAN YARARLANILARAK BİLGİ, DÜŞÜNCE VE TUTUMLARIN TOPLULUKLARA YANSIZ BİR BİÇİMDE ULAŞTIRILMASIDIR.
Bu sayfa üzerinde kitle kelime anlamı gösterilmektedir. kitle nedir ? kitle ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. kitle kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : sakanın (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Üzengi kayışı Ordunun gerisi, ordunun gerisinde bulunan asker takımı Kırklareli'nin Demirköy ilçesinde, tabiatı koruma alanı kapsamına alınan bir göl Yeniçeri ocağında her odanın su ihtiyacını sağlayan görevli Zoolojide, Carduelis cardelis olarak tanımlanan, serçegillerden, başında ve boynunda kırmızı sarı tüyler bulunan, güzel öttüğü için kafeste beslenen küçük bir kuş Kırklareli'nin Demirköy ilçesinde tabiatı koruma alanı kapsamına alınan göl Bayılma, baygınlık Saka kuşu Baygınlık, kendinden geçme durumlarına yol açan bir hastalık Serçegillerden, başında ve boynunda kırmızı, sarı tüyler bulunan, güzel öttüğü için kafeste beslenen küçük bir kuş (Carduelis cardelis) Evlere, çeşmeden su taşımayı iş edinmiş olan kimse Hoten dili Sakalar, M.Ö. VII yüzyılda Avrupa ile Asya'nın batı kesiminde, Tanrı Dağları ve Fergana Vadisi arasındaki bölgede yaşamış İskitler diye de anılan bir Orta Asya kavmidir

 
Sayfa başına dön