01 Eylül 2014, Pazartesi 10:31:44 Günaydın !

Reklamlar

Aradığınız kelimeyi giriniz :
Kelimeler ve anlamları
Aranan Kelime Bulunamadı !!!

Üzgünüz ! Veri tabanımızda yaptığımız aramada malesef " konservatuarın " kelimesini bulamadık. Aradığınız kelimeyi kayıt ettik en kısa zamanda bu kelime ile ilgili bilgileri veri tabanımıza ekleyeceğiz. Teşekkürler..
Bu sayfa üzerinde konservatuarın kelime anlamı gösterilmektedir. konservatuarın nedir ? konservatuarın ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. konservatuarın kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : insanlık (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
İnsanı sevme, insan sevgisi, insancıl olma beşeriyet İnsanların tümü. İnsanı insan yapan, insanın doğasını oluşturan niteliklerin hepsi. İnsanın değerini, saygınlığını veren öz, insana yaraşır yaşama ve düşünme ilkesi:"Benim ona fenalık etmem, insanlığa aykırı bir şeydir." R. N. Güntekin. İnsanı sevme, insan sevgisi, insancıl olma:"Öyle kimseler ki, insana insanlık dersi verebilirler." Y. K. Karaosmanoğlu İnsanın değerini, saygınlığını veren öz, insana yaraşır yaşama ve düşünme ilkesi İnsanı insan yapan, insanın doğasını oluşturan niteliklerin hepsi Bütün insanları içine alan varlık insaniyet

 
Sayfa başına dön