28 Kasım 2014, Cuma 05:53:34 Günaydın !

Reklamlar

Aradığınız kelimeyi giriniz :
Kelimeler ve anlamları
Aranan Kelime Bulunamadı !!!

Üzgünüz ! Veri tabanımızda yaptığımız aramada malesef " konservatuarın " kelimesini bulamadık. Aradığınız kelimeyi kayıt ettik en kısa zamanda bu kelime ile ilgili bilgileri veri tabanımıza ekleyeceğiz. Teşekkürler..
Bu sayfa üzerinde konservatuarın kelime anlamı gösterilmektedir. konservatuarın nedir ? konservatuarın ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. konservatuarın kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : yerrim (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
MEVKİ', HAYYİZ, RİMM, MAHAL, nokta, yan, Önem, Ülke, bölge, Herhangi bir şeye, bir işe ayrılmış bölüm veya alan, Görev, makam, Üzerine yapı kurulmaya elverişli arazi, arsa, mekân, Durum, konum, vaziyet, Sinema ve tiyatroda veya taşıtlarda oturulacak koltuk, sandalye, İz, Bulunulan, yaşanılan, oturulan şehir, kasaba, mahalle, Görev, makam:"Askerden gelirse bakalım bir yere yerleştirebilecek miyiz?" M. Ş. Esendal. Önem, Herhangi bir şeye, bir işe ayrılmış bölüm veya alan. İz. Üzerine yapı kurulmaya elverişli arazi, arsa, Durum, konum, vaziyet. Ülke, bölge, Bulunulan, yaşanılan, oturulan şehir, kasaba, mahalle:"Anadolu'nun bazı yerlerinde eski bir kocakarı itikadı vardır." R. N. Güntekin, Bir şeyin, bir kimsenin kapladığı veya kaplayabileceği boşluk, mahal, mekân:"İzinsiz bir yere gitmek ne haddime?" M. Ş. Esendal, Gezinilen, ayakla basılan taban:"Ayıp bir şey gördü mü kulaklarına kadar kızarıyor, gözünü yerde bir noktaya dikip öylece kalakalıyordu." H. Taner, Ekime elverişli toprak parçası, arazi, Bir olayın geçtiği veya geçeceği bölüm, alan, mahal, Bir şeyin, bir kimsenin kapladığı veya kaplayabileceği boşluk, mahal, mekân, Gezinilen, ayakla basılan taban, Durum, konum, Sinema ve tiyatroda veya taşıtlarda oturulacak koltuk, sandalye:"Ön tarafta bir yer bulup oturunca kurnazlığına pek sevindi." H. Taner, Otel, motel vb.nde kalınacak oda, Yer yuvarı, yerküre, dünya,

 
Sayfa başına dön