02 Mart 2015, Pazartesi 16:59:39 İyi Günler !

Reklamlar

Aradığınız kelimeyi giriniz :
Kelimeler ve anlamları
Sivil toplum kuruluşu, resmi kurumlar dışında ve bunlardan bağımsız olarak çalışan, politik, sosyal, kültürel, hukuki ve çevresel amaçları doğrultusunda lobi çalışmaları, ikna ve eylemlerle çalışan, üyelerini ve çalışanlarını gönüllülük usulüyle alan, kâr amacı gütmeyen ve gelirlerini bağışlar ve/veya üyelik ödemeleri ile sağlayan kuruluşlardır.Sivil toplum kuruluşları oda sendika vakıf ve dernek adı altında faaliyet gösterir.vakıf dernekler topluma yararlı bir hizmet geliştirmek için kurulmuş yasal topluluklardır
Bu sayfa üzerinde sivil toplum kuruluşu ve resmi kurumlar kelime anlamı gösterilmektedir. sivil toplum kuruluşu ve resmi kurumlar nedir ? sivil toplum kuruluşu ve resmi kurumlar ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. sivil toplum kuruluşu ve resmi kurumlar kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : dereotu (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Maydanozgillerden iplik biçiminde yaprakları olan güzel kokulu bir bitki Maydanozgillerden, ince yapraklı, bazı yemeklere konulan güzel kokulu bir bitki (Anethum)

 
Sayfa başına dön