26 Temmuz 2014, Cumartesi 14:10:03 İyi Günler !

Reklamlar

Aradığınız kelimeyi giriniz :
Kelimeler ve anlamları
funda süpürge çalısı püren Fundagillerden, çiçekleri pembe, küçük bir çana benzeyen, işlenmemiş topraklar üzerinde yetişen, kökünden ağızlık, dallarından kaba süpürge yapılan, çalı görünüşünde bir bitki, funda, erika (Erica)
Bu sayfa üzerinde supurge otu kelime anlamı gösterilmektedir. supurge otu nedir ? supurge otu ne demek ? gibi soruların cevaplarına bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. supurge otu kelimesi sözlük anlamı sayfa üzerinde görüntülenemez ise lütfen bize bildiriniz.
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kayitlar (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
KUYUDAT KURZÜL enskripsiyon Sınırlama, davranışlarını çerçeveleme Şart Önem verme, gözetme Bir yazının, bir hesabın veya suretinin tarih, numara, konu vb. bilgilerinin bir yerde yazılı bulunması bağ, sınır; bir şeyi bir yere yazmak Sınırlama, davranışlarını çerçeveleme. Şart. Önem verme, gözetme Kayıtlarınız daha sağlamdır." R. H. Karay Bir yazının, bir hesabın veya suretinin tarih, numara, konu vb. bilgilerinin bir yerde yazılı bulunması:"Hafızama güvenmeyiniz Resmî belge Ses veya resmi, manyetik bant üzerine geçirme işlemi Araç, eşya Pencere çerçevesi Bir yere mal ederek deftere geçirme

 
Sayfa başına dön